bet365.textbacklinksexchange.com

Профком


ДЛЯ ЧОГО ІСНУЄ ПРОФКОМ?

 • профком на всіх рівнях представляє та захищає твої права та інтереси.
 • без згоди профкому тебе не можуть відрахувати з університету або виселити з гуртожитку.
 • завдяки профкому ти можеш відпочити під час канікул на морі або в горах.
 • профком допоможе тобі оформити всі види матеріальної допомоги та премій.

Адреса профкому студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України , 03041, вул. Героїв Оборони, 15 (навчальний корпус №3), кімната 24-а.

тел. +38 (044) 527-85-63

E-mail: stprofcom@twin.nauu.kiev.ua

http://www.profcom.kiev.ua

Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Національного університету біоресурсів і природокористування України

тел./факс: (044) 267-85-63

е-mail: profkom@nauu.кіеv.uа
web-site: http//www.profkom.nauu.kiev.ua

Режим роботи:

Робочий день: з 9-00 до 17-00

Перерва: з 13-00 до 14-00

Вихідний: субота, неділя.

Голова профбюро факультету Суховецька Іванна Григорівна.

1234569fpkDoXmCzo

Склад профбюро факультету ХТ УЯП АПК 2012-2013н.р.

У студмістечку Національного університету біоресурсів і природокористування України компактно розташовано 13 студентських гуртожитків, 11 з яких призначені для проживання студентів-одинаків, 2 — для молодих викладачів, 1 – гуртожиток для приїжджих, 1 – гуртожиток-готель для приїжджих, а також функціонує гуртожиток для студентів, які перебувають на виробничому стажуванні у НДГ «Агростанція».

На території студмістечка знаходяться спортивні майданчики, кафе, студентські клуби, розташовано декілька продуктових магазинів, аптека. У студмістечку проведено локальну комп’ютерну мережу з можливістю доступу до інтернету, яка є в кожному з гуртожитків.
У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати з відповідним обладнанням, тощо.

Дирекція Студмістечка  (Гуртожиток №11) вул. Родімцева, 7-б  тел. 527-81-43  директор Мархонь Михайло Володимирович.

Профком студентів та аспірантів НУБіП України готує солодкі подарунки для неповнолітніх дітей студентів, аспірантів і докторантів нашого університету.
Для одержання подарунків необхідно до 07.12.2012 подати копії свідоцтв про народження дітей голові профбюро студентів факультету.
Аспірантам і докторантам необхідно подавати документи у профком студентів (навч.корп.№3, кімн.24-а).

НУБіП України "Санаторій-профілакторійЦього року були надані ось такі солодкі подарунки

1355728904

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України “Санаторій-профілакторій” відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я № 385 від 28.10.2002 р., відноситься до лікувально-профілактичних закладів санаторно-курортного типу, основною функцією якого є надання послуг, пов’язаних із санаторно-курортним лікуванням та оздоровленням студентів НУБіП України.

Основним завданням нашого лікувального закладу є покращення здоров’я, профілактика захворювань, дотримання здорового способу життя – поєднання навчання у ВУЗі, праці та відпочинку.

ВП НУБіП України “Санаторій-профілакторій” функціонує з 1959 року. Сучасного вигляду він набув у 2006 році, коли була здійснена реконструкція.

Зокрема були встановлені нові метало-пластикові вікна, замінені двері, електропроводка, встановлена підвісна стеля в лікувальних кабінетах, зроблене сучасне внутрішнє оздоблення

У 2009 році частково придбано нове обладнання для їдальні санаторію-профілакторію. Також придбано і нову стоматологічну установку.

аів іва

Санаторій-профілакторій НУБіП України був відзначений як кращий закладвідповідного профілю серед вищих аграрних навчальних закладів, якийпроводився департаментом вищої освіти Міністерства аграрної політики України.

Нормативне забезпечення

Санаторій-профілакторій НУБіП України функціонує як заклад стаціонарного та амбулаторного типу на основі:

 1. акредитаційного сертифікату (І категорія);
 2. ліцензії Міністерства охорони здоров’я України на право провадження медичної практики.

Фінансове забезпечення

 • Фінансування витрат на харчування, лікування студентів та заробітну плату працівникам санаторію-профілакторію проводиться за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
 • Господарське утримання та придбання обладнання здійснюється університетом.

Санаторій профілакторій здійснює медичну практику за такими спеціальностями:

 • терапія;
 • фізіотерапія;
 • терапевтична стоматологія.

 Лікувально-оздоровчі процедури надаються у наступних кабінетах:

1) фізіотерапії:

а) електро- та світлолікування;

б) теплолікування;

в) магніто-лазеротерапії;

г) аероіонотерапії,

д) оксигенотерапії;

є) інгаляторій;

ж) кабінет електросну.

2) лікувальної фізкультури;

3) масажу;

4) фітотерапії;

5) процедурний;

6) стоматологічний.

Організація харчування у санаторії-профілакторії
Харчування в санаторії-профілакторії з дотриманням дієтичних раціонів організовується в їдальні профілакторію у відокремленому приміщенні.

Організовуються науково-методичні семінари, лекції, виготовлені брошури з метою запобігання розповсюдження інфекційних хвороб (в т.ч. грипу A H1N1);Медичними працівниками санаторію-профілакторію постійно 

здійснюється санітарно-просвітницька робота серед студентів та співробітників НУБіП України: Санітарно-просвітницька робота: 

 • Проводиться інструктаж викладачів та обслуговуючого персоналу НУБіП України по санітарних та профілактичних протиепідемічних заходах, що повинні здійснюватися у навчальних корпусах та гуртожитках з метою запобігання виникнення та розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій (в т.ч. грипу A H1N1).
 • Медичними працівниками санаторію-профілакторію обслуговуються конференції, спартакіади та інші урочисті заходи, що проводяться у
 • нашому ВУЗі.

Для того, щоб поселитися в санаторій – профілакторій необхідно звернутися до голови профбюро!


Comments: