bet365.textbacklinksexchange.com

1 квітня день сміху


Нарешті настало це свято, свято сміху, день дурня називайте його як завгодно, але ми всі любимо посміхатись і просто обожнюємо 1 квітня!!!
:-) :-) :-)

За період навчання в університеті в кожного із вас виникали смішні та курйозні історії. Отож, ми пропонуємо вам поділитись цікавими моментами з власного студентського життя, або ж просто закидайте якісні жарти до теми в обговорення!!!

КВК

1 квітня: Історія свята

Вікіпедія розповідає, що на думку деяких дослідників, традиція жартувати на 1 квітня походить ще від античного фестивалю Деметрія, який відбувався на початку квітня, і в основі якого лежала легенда про викрадення богом підземного світу Аїдом доньки богині Деметри – Прозерпіни. Пошуки доньки ні до чого не призвели – адже її крики були лише обманною луною.
Ще одна вірогідна версія про про походження традиції з подій, що описані в віршах з одинадцятого по п’ятнадцятий глави двадцять восьмої Євангелія від Матфея . За цією версією, у день, що відповідає сучасному 1 квітня, відбулося Воскресіння Христове, а римська варта могили, поширивши неправдиві відомості про те, що тіло ніби-то було вкрадене учнями Христа, стала зачинателем звичаю поширення неправдивої інформації (розіграшу) у цей день.
Як би там не було, і хто б не започаткував День сміху 1 квітня, це свято гарно прижилося в Україні та за її межами.

День сміху у світі

1 квітня не віднесено в жодний календар всенародних свят, але його можна вважати міжнародним, адже святкується 1 квітня у багатьох країнах світу, це і Німеччина, і Англія, і Росія з Німеччиною. Святкується День сміху навіть в деяких країнах Азії. Правда свято це, у різних державах називається по різному. В одних країнах 1 квітня називають День сміху, в інших – День дурня.
На сьогоднішний день Свято сміху святкується по всьому світу, але вихідним не рахується, люди працюють на 1 квітня. У Сполучених Штатах Америки його називають “святом серця, а не держави”. Професор Стенлі Теп (інститут здоров’я в Окхерсті,Каліфорнія), стверджує: “30 хвилин сміху на день дозволяють пацієнтові, котрий переніс інфаркт міокарду, уникнути повторного нападу в найнебезпечніший період – перші півроку після нападу, – і потім жити повноцінним життям. Здоровим же людям ця кількість сміху подовжує життя на роки, іноді на десятиріччя”. Тож якщо вірити вченим, сміятися – дуже корисно! Не лише в День сміху 1 квітня, а й протягом усього року!

Приколи на 1 квітня

У цей день кожен хоче пожартувати над кимсь, тож ніхто не застрахований від розіграшів і навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються. Дуже часто (якщо буде відвертим, практично кожного року) в Україні можна побачити жарти в офіційних ЗМІ: газетах, журналах, телеканалах тощо. Пам’ятаю, коли був малий, побачив на телеканалі, що київське “Динамо” купує лідера збірної Франції (на той час :) ) Зінадіна Зідана! Ох радості було… Наївний я :) . Думаю, ви теж не раз помічали жарти на 1 квітня у газетах чи по ТБ.

КВК
Comments: