bet365.textbacklinksexchange.com

КВК. Емоції та враження!


22.11.2012 На нашому факультеті вперше проводився КВК! Для початку хотілося б виразити подяку організаторам, а особливо Каті Кошик, яка як ніхто інший заслуговує на подяку, всім тим хто готувався до цього витрачав свій час, кошти! Дивно чому раніше не проводидись такі заходи? Вийшло спрвді класно!!! Чудова атмосфера, якісний гумор, емоції залишаться ще надовго!!! Щодо самої гри, так проводилось все в найкращих традиціях КВК. 4 конкурс:

1) Привітання (Візитка)

Цей конкурс зазвичай грається на початку гри. У ньому учасники команди представляють себе і свою команду. Привітання складається, в основному, з текстових жартів і мініатюр. Класичне вітання - це «лінійка» (учасники на авансцені обличчям до залу), і однакові костюми.

2) Розминка

Конкурс, в якому команди за тридцять секунд повинні придумати смішний відповідь на питання, які задаються іншими командами, залом, журі та / або ведучим.

3) Біатлон

Конкурс, придуманий в білоруському КВК. Учасники команд «стріляють» жартами, а журі після кожного кола знімає з дистанції менш вподобану команду. Переможець отримує 1 бал, а в разі нічиєї - 0,9 балів кожному з фіналістів конкурсу.

4) Домашнє завдання

Довгий конкурс, грається в кінці гри. У відсутність «музикалке» грається іноді як «музичне домашнє завдання».

В результаті оцінювання жюрі переможцем стала команда 3-го курсу "Банда розовый мопед", 2-ге місце посіла команда 1-го курсу "Ковбасні самураї", на третьому ж місці команда 2-го курсу "VIP"!

Так, ми ще зовсім молодий факультет, але нам вже є чим пишатись! Хотілося б щоб побільше подібних заходів відбувалось, щоб всі знали, що харчові технології знають як саме і вміють робити якісні речі!!! Звертайтесь зі своїми ідеями в СО  будемо працювати разом та робити яскравішим цей світ!!!

 

      

Більше фото в альбомі "КВК 2012"

 

 
Comments: